Semináře

eduKonference.cz – startuje registrace!

eduKonference.cz

Informace, doporučení a zkušenosti ze souvisejících oblastí financování a rozvoje kompetencí pedagogů, materiálního vybavení škol i ICT infrastruktury. Začínáme 19.4.2016 v Praze, v prostorách Smetanova sálu v Autoklubu České republiky na adrese Opletalova 1337/29, Praha 1. Pokračujeme dalšími městy: Hradec Králové, Olomouc, Brno, Karlovy Vary a České Budějovice.
Více zde.

GEGfest Praha 2016 – 14. 5. 2016 – startuje registrace!

Největší konference o technologiích Google ve vzdělávání v České republice se bude konat v sobotu 14. 5. 2016 v Praze.
Více zde.

Roadshow pro školy

Největší česká konference o nových technologiích ve vzdělávání pořádaná v rámci celosvětové akce Microsoft EDU Days. Přijďte se podívat na novinky a technologie, které mohou usnadnit vaši výuku!
Více zde.

Konference Inovace výuky 2015

Inovace výuky je jednou z největších pedagogických konferencí v České republice. V letošním roce proběhne již po čtvrté – pořádá ji Inovace výuky nově ve spolupráci s o.s. AISIS Kladno. Je určena pro vedoucí pracovníky škol a vzdělávacích institucí a samozřejmě pro učitelky a učitele mateřských, základních a středních škol.

CDG DEVFEST 2015 OSTRAVA

Největší podzimní vývojářský festival v ČR letos poprvé v Ostravě!!! Právě pro vás od GDG komunit. Vše co jste chtěli vědět o technologiích a rozvoji na jednom místě.

KyberFEST

Nebuď naháč na internetu, Ovládni svůj mobil nebo Jak být hvězdou na internetu – to je jen malý výčet seminářů a přednášek, které budou provázet multižánrový festival KyberFEST zaměřený na bezpečnost dětí na internetu, který tento pátek a sobotu 20. a 21. listopadu 2015 pořádají v Městské knihovně v Praze Národní centrum bezpečnějšího internetu a Magistrát hlavního města Prahy.